Gyorsasági-szezon: Kezd?dik!

A hétvégi versenyre készültek a Dunlop Trophy és a Köztársaság Kupa versenyz?i. Meglepetésként ott volt a jerezi futamgy?ztes Talma is, aki öccsének, Gerg?nek segített a Supersport VB doningtoni futamára felkészülni.

Ki nyeri a házi versenyt?

Jó volt belülr?l látni, ahogy ?k motoroznak, még úgy is, amikor Gerg? kívülr?l, Gábor pedig belülr?l el?zött meg úgy mintha szembe jöttek volna.

Kint volt az egész Factory Racing Yamaha City csapat, a Juhász testvérek, a Speedhorse Kawasaki, amin Dudás Peti most ült el?ször.

A Darázs is lekerült a Karasna kirakatából

Két új wild cardos magyar indulója is lesz a törökországi Moto GP futamnak, a 125-ös kategóriában. Kovács Niki és Gy?rfi Alen személyében. Értük is szurkolhatunk április 22-én. Niki is már erre a versenyre készült most itt a pályán.

Versenyszellem: R6 vs. Corvette

A Dunlop Trophyban kategóriánként 30 feletti induló lesz, a Kawasaki kupában, két kategóriában (636- és 636+) ingyen lehet részt venni a versenyen és az edzésen, csak Kawasakival kell versenyezned.

Egész hétvégére kinyitja kapuit a Ring a néz?knek (értsd: ingyenes a belépés). Gyertek el minél többen!