Phoenix-nap a Pannónia ringen

A nyílt nap mellett versenyekre is sor került 636 köbcenti alatti és fölötti kategóriákban. Ebb?l következik, hogy számítottak sok kawasakis indulóra is. Ami nem véletlen, mert a Kawasaki márkakupát is ezen az eseményen rendezték. Ennek ellenére a kawások elég kevesen gy?ltek össze, ezért összevontan kerültek megrendezésre a versenyek, de azért külön értékelésre sor került.

A 600-as kategóriát fölényesen Berki Zsolt nyerte, aki két kör alatt egy komplett célegyenest vert a 2. helyen motorozó Kardos Krisztiánra és még ezután is folyamatosan növelte az el?nyét.

Krisztiánt kés?bb megel?zte Iglár Attila, aki ezzel bezsebelte a második helyezettnek járó jutalmat. Harmadik a Bridgestone gumikkal induló Nagy István lett! És, hogy a hölgyek is szóhoz jussanak Fazzi Amarilla a 6. helyre hozta be Suzukiját 2.08-as legjobb körid?vel! Fiúk, kössétek fel a gatyát, ha Amarilla a pályán van, mert nagyon ügyes a kishölgy!

A versenyen a legjobb körid? 2:02,740 volt, a helyi illet?ség? Berki el?adásában. 64

A kawások versenyét ebben a kategóriában Kardos Krisztián nyerte, Barta László és Túróczy András barátom el?tt.

A következ? futamban a 636 köbcentinél nagyobb gépek indultak. Köztük volt az IDM-re készül? Szabó Nándi is, aki nagy csatát vívott a Full Gas-os Zács Zolival. 3. a yamahás Nagy Zoltán lett.

Szabó Nándi 2:01,137-es legjobb körid?t ment! A Kawasakis értékelésben Reith Tibor végzett az els? helyen Frits Attila és Cserni Zsolt el?tt.