Shanghai GP: Talma az els? nap után

Talma azt mondta, ilyen szép pályát még a világon nem látott sehol. Eddig a malajziai pálya volt számára a Nr. 1, de most az visszaesett a második helyre. Minden box mögött minden csapatnak saját háza van, ami olyan jól felszerelt, mint egy öt csillagos szálloda, pl. jakuzzi, plazma tv is van benne. Ott lehet pihenni, lazítani.

Motorozás szempontjából a pálya nagyon-nagyon technikás. A hosszú egyenes végén lév? balos kanya, viszont nagyon kemény a T1 szakaszon. Talma úgy érzi, itt még tudna javítani, de egyel?re még nem találja a megoldást, pedig már kipróbált egy-két vezetéstechnikai ötletet. Összességében elégedett az els? nap eredményeivel. Délel?tt száraz pályán mentek, az id?mér?re viszont a pálya az es?t?l vizes lett. Talma 115-ös kis gumikkal ment ma, mert sporól a papucsokkal; holnap és a verseny akarja majd használni a 120-asokat.
A gép jó, nagyon apró finomításokat még terveznek a váltón, de a futóm? – amivel korábban gondok voltak – most rendben van. Azt mondta Gábor, csak rajta múlik, hogy tud-e javítani, mert a motor jó, csak a T1-es bal kanyart kell tökéletesíteni. Holnap mindenképpen szeretné meg?rizni az els? sorban a helyét.