A 220 Volt lett a H-Moto Team névadó szponzora

Szerző: aem
2016-07-28 00:00:00
És segítik az utánpótlás nevelést célzó H-Moto Team Akadémia működését is.

Miközben a hazai versenyzők pályafutása javarészt az állandó szponzorgondok és pénzhiány miatt akadozik, addig a H-Moto Team rövid idő alatt az ország legnagyobb gyorsaságimotoros versenycsapatává nőtte ki magát. Most újabb lépést tettek előre: új névadó szponzoruk a 220 Volt Magyarország Kft.

A szerződés időtartama egy év, ami 2017 év végéig meghosszabbítható.

Támogatásban részesülnek a csapat versenyzői, köztük az Európa-bajnok Győrfi Alen, és a 220 Volt H-Moto Team Akadémia tagjai, akik közül a tulajdonos reményei szerint a jövő motorversenyzői kerülhetnek majd ki.

A szerződést a 220 Volt Magyarország részéről Bánhidi Csaba ügyvezető, a H-Moto Team oldaláról pedig Győrfi Alen versenyző, és a csapat tulajdonosa, Kelemen Krisztián látta el kézjegyével.

220 Volt Magyarország H-Moto Team támogatás

– Nagyon reméljük, hogy ez az aláírás csak a legelső lépés volt a hosszú közös munkánk során. Immár minden a rendelkezésünkre áll ahhoz, hogy utánpótlásbázisunkat, a 220 Volt H-Moto Team Akadémiát működtessük, így lehetőségünk legyen a jövő magyar motorversenyzőinek kinevelésére – mondta Kelemen Krisztián.

Ha van esetleg valaki – rajtunk kívül -, aki nem tudná, mi az a 220 Volt Magyarország Kft., az kattintson ide, és nézzen körül webshopjukban!

Fotó: Molnár Ádám, 220 Volt H-Moto Team