Biaggi bemutatta saját csapatát

Szerző: triple
2016-12-19 00:00:00
Max képtelen elszakadni a motorsportól és mi ennek szívből örülünk!

Max minden idők egyik legsikeresebb versenyzője még akkor is ha Rossi fiatalon igencsak megkesrítette az életet. Bár már rég abba hagyta az aktív versenyzést a felső kategóriákban nem tud és valoszínüleg nem is akar messzire kerülni a versenypályától. Most nem mint versenyző került a figyelem középpontjába hanem mint csapat alapító illetve manager.

Biaggi saját capata 2017

Jelenleg két fiatal versenyző alkotja a csapatot. David Baldini és Alessandro del Bianco neve nekünk semmit nem mond de biztosan rendkivül tehetségesek ha Biaggi öket választotta fiatal csapatába.

A technikát a Mahindra biztosítja akivel Max nagyon jó kapcsolatokat ápol. 2017-ben a hazai vagyis Olasz bajnoskágban, 2018-tól pedig nemzetközi szintéren probálnak majd helyt állni a srácok a Római vezetésével. Bár ez nem lett kimondva de valószínüleg a Moto3 kategória a végső cél.