Rossi ismét megrendezte a "100 km dei Campioni" versenyt

Szerző: triple
2017-12-20 00:00:00
Komoly nevek a rajtlistán és a végeredmény is jövőbe mutató lehet.

Rossi minden évben megrendezi a saját farmján a 100 km Flat Track versenyt, amin szinte minden versenysorozatból érkeznek barátai. Az első sorban olasz versenyzők között komoly nevek tűnnek fel de indulnak a ranch oktatói is a futamokon.

Rossi Ranch race 2017

A mostani futamon szerencséjük volt a versenyzőknek és napsütéses időben rendezhették a futamokat. A verseny tele volt izgalmakkal, a váltásoknál és a párok közti tudás különbségek miatt az utolsó körökig izgulhattak azok akik kilátogattak a futamokra. Végül Rossi ütközött és így ezzel a hibával, illetve Morbidelli és Pasini tökéletese verseny teljesítményével dőlt az idei futam.

A házigazda megköszönte mindenkinek, hogy ellátogatott a VR46 Ranch pályára, ahol rengeteg edz, készül a versenyekre és ahol szívesen versenyez barátaival akik között komoly tehetségeket találunk. A két nyertes nevével még biztosan fogunk találkozni az elkövetkezendő évek motorsport beszámolóiban.

A versenyzők a szokásos kupák mellett némi sonkával és szalámival is gazdagodtak.