19°C°/30°

MXGP, Katar: Tim Gajser meggyőzően kezd

Szerző: aem
2016-02-28 00:00:00
A tavalyi év MX2-es világbajnoka az év első két futamában utolérhetetlen volt, az MX2-ben Herlings királyságában nincs sok meglepő. Az mxonline.hu beszámolója.

Az MXGP is belerajtolt a 2016-os szezonba, a hétvégén Katarban rendezték az idei első versenyeket.

Az MXGP kategóriában a 2015-ös MX2-es világbajnok Tim Gajser megnyerte mindkét versenyt, ami elképesztő jó eredmény, kérdés, hogy így nem fogja-e unni az folytatást.

Monster girls

Az MX2-ben Jeffrey Herlings már négy éve nyeri sorban a katari fordulókat, ezúttal sem volt másként.

A különleges versenybeszámolót - az mxonline.hu munkatársa a helyszínről tudósít - az mxonline.hu oldalán tudod elolvasni.