Újra a VB-n Pastrana

„Ez volt életem egyik legnehezebb rally versenye”. És valóban nem volt könny? dolga a mez?nynek a 75. Brit Rally-n, nem véletlenül nyilatkozta ezt Travis a verseny után. A kétszeres amerikai rally bajnoknak ez már a harmadik világbajnoki futama volt, és bár nem ment rosszul, maradandót nem tudott alkotni a k?kemény mez?nyben.

Akcióban az ?rült Travis

„Volt olyan szakasz, ahol a Subarum motorháztetejénél tovább nem láttam. A pálya extrém csúszós volt, ráadásul nem egy defekt lassított a verseny folyamán. Nem vagyok megelégedve az eredményemmel, de legalább nagyon sok dolgot tanultam, amire odahaza nem lett volna lehet?ségem.”

‘Bocs, de ez itt az én terepem.’ – A kép el?terében az immáron négyszeres rally világbajnok, Sebastien Loeb

Travis ebben az évben a mexikói és az argentin viadalon állt rajthoz: Mexikóban az ötödik, Argentínában a tizedik lett a Production kategóriában. A ködös Albionban az összesítés 40. helyén végzett Pastrana, a PWRC értékelésben pedig a 11. lett. Csak osztani tudjuk Travis véleményét: valóban volt már jobb versenye is. De legalább nem esett ki a második kilométer után, ahogy azt motoros kollégája tette még 2002-ben.