Féktávon Coulthard a jobb, szlalomban Guy Martin verhetetlen (videó)

David Coulthard Red Bull RB8 Forma-1-es autójával, Martin Tyco pedig BMW S1000RR superbike-ján boncolgatja a „melyik jobb, az autó vagy a motor?’ kérdést a brit Channel 4 csatorna Speed with Guy Martin cím? másorában.

Az els? részb?l itt mutattunk korábban, a második epizódban féktávon és szlalomban mérték össze magukat a brit versenyz?k. Silverstone-ban száguldottak fej fej mellett, hogy aztán a célvonalon minél rövidebb id? és táv alatt állítsák meg járm?veiket.

Természetesen ebben a versenyszámban Coulthard és versenyautója voltak a jobbak, négy kerék állóra fékezve egy kétkerek?, az aszfalton tenyérnyi tapadó felület? motorral szemben nem igazi ellenfél. A Red Bull eredménye 24 méterrel és egy másodperccel volt jobb, mint a BMW.

A szlalomban aztán fordult a kocka, Coulthard bármennyire jó pilóta, autója mérete óriási hátrány, így ezt a versenyszámot látványos alakítással Martin nyerte.