Talma egy helyet javított, harmadik a folytatásban

A második tesztnapon új arcát mutatta az ausztrál nyár és lényegesen h?vösebb, felh?sebb id? fogadta a csapatokat. A menetrend lényegében nem változott, hiszen a Supersport kategóriában induló versenyz?k ma is kétszer 110 percet gyakorolhattak, csupán az edzések kezdési id?pontjai alakultak másként.

Talmácsi Gábor az els? tréningen a 3. helyen végzett, míg a magyar id? szerint reggel 5 óra 40 perckor kezd?d?n a 6. helyen intette le a kockás zászló. Számos beállítást sikerült kipróbálniuk és még vannak ötleteik, melyekt?l további fejl?dést várnak és szeretnék azokat is kipróbálni a vasárnapi verseny el?tt.

Talmácsi Gábor: Eddig minden jó irányban halad, igazán elégedett vagyok az elvégzett munkával. A gyári Kawasakik és a gyári Yamahák nagyon gyorsak ezen a pályán, de én is várok még er?t az új motorblokkunktól. A második edzés végén óriási volt a forgalom a pályán és hatalmas verseny alakult ki. Olyan volt, mintha nem is teszten lennénk, hanem a mindent eldönt? id?mér? edzésen. Kétszer engem is feltartottak, de végül a legutolsó körben így is sikerült javítanom.