Hirdetés
Kezdőoldal Magazin Valentino a neten

Valentino a neten

Hirdetés

Bármennyire is hihetetlen, korunk legnagyobb motorsportolója, a világ ötödik leggazdagabb európai atlétája eleddig nem rendelkezett saját, külön bejáratú honlappal. A 3 hónapja szervez?d? valentinorossi.com a madarak szerint hamarosan útjának indul.

100 gy?zelem, 8 világbajnoki cím, egy karizmatikus arc, és egy név, ami egyre több embernek cseng ismer?sen. Valentino Rossi nem csak egy kiváló motoros, hanem egy igazi szupersztár is, akinek ismertsége és népszer?sége még a hollywoodi színészekével is vetekszik. Olaszországban biztos. Fan klubja talán a legnagyobb, ami él? embernek van, csupán egy valami hiányzott eddig a repertoárból: egy hivatalos honlap.

Egy olyan világban, ahol boldog-boldogtalannak saját website-ja van, és ahol már a mobilokon is lehet netezni, luxus, ha valaki nincs jelen a digitális platformon. Rossi rajongói persze szorgalmasan szerkesztgették saját kis oldalukat, a Doktor maga azonban hiányzott a projectb?l. Úgy látszik, hogy a dolog megoldódni látszik, legalábbis a valentinorossi.com domain alatt található üzenet ezt bizonyítja. Eszerint, a 3 hónapja életben lév? cím hamarosan beindul. Várjuk már nagyon!

Aki esetleg nem Rossi-fan, nekik összegy?jtöttük a többi GP-versenyz? honlapját. Kellemes böngészgetést rajtuk!

* Dani Pedrosa: danipedrosa.com
* Andrea Dovizioso: andreadovizioso.com
* Chris Vermeulen: chrisvermeulen.com
* Randy De Puniet: depuniet.com
* Alex De Angelis: alexdeangelis.com
* Toni Elias: tonielias.com
* Casey Stoner: caseystoner.com.au
* Marco Melandri: marcomelandri.co.uk
* Mika Kallio: mikakallio.com
* Valentino Rossi: valentinorossi.com
* James Toseland: jamestoseland.com
* Sete Gibernau: setegibernau.com
* Nicky Hayden: nickyhayden.com
* Niccolo Canepa: niccolocanepa.com
* Jorge Lorenzo: lorenzo99.com
* Talmácsi Gábor: talma.hu