A 220 Volt lett a H-Moto Team névadó szponzora

Miközben a hazai versenyz?k pályafutása javarészt az állandó szponzorgondok és pénzhiány miatt akadozik, addig a H-Moto Team rövid id? alatt az ország legnagyobb gyorsaságimotoros versenycsapatává n?tte ki magát. Most újabb lépést tettek el?re: új névadó szponzoruk a 220 Volt Magyarország Kft.

A szerz?dés id?tartama egy év, ami 2017 év végéig meghosszabbítható.

Támogatásban részesülnek a csapat versenyz?i, köztük az Európa-bajnok Gy?rfi Alen, és a 220 Volt H-Moto Team Akadémia tagjai, akik közül a tulajdonos reményei szerint a jöv? motorversenyz?i kerülhetnek majd ki.

A szerz?dést a 220 Volt Magyarország részér?l Bánhidi Csaba ügyvezet?, a H-Moto Team oldaláról pedig Gy?rfi Alen versenyz?, és a csapat tulajdonosa, Kelemen Krisztián látta el kézjegyével.

220 Volt Magyarország H-Moto Team támogatás

– Nagyon reméljük, hogy ez az aláírás csak a legels? lépés volt a hosszú közös munkánk során. Immár minden a rendelkezésünkre áll ahhoz, hogy utánpótlásbázisunkat, a 220 Volt H-Moto Team Akadémiát m?ködtessük, így lehet?ségünk legyen a jöv? magyar motorversenyz?inek kinevelésére – mondta Kelemen Krisztián.

Ha van esetleg valaki – rajtunk kívül -, aki nem tudná, mi az a 220 Volt Magyarország Kft., az kattintson ide, és nézzen körül webshopjukban!

Fotó: Molnár Ádám, 220 Volt H-Moto Team