Alpok-Adria kupa beszámoló

Superbike-ban egyedül a PRO Motorsportos Végh János tudott elindulni a magyar fiúk közül, aki a végén a 39 f?s mez?nyb?l a 3. helyre hozta be – az Omega Motor által tuningolt nem gyenge – CBR1000RR Hondáját. 0654,0650 , A futamot a Ducattis Mauro Lucchiari nyerte 1’53.731-es legjobb körid?vel, Christian Zaiser el?tt!

Ezután következett a nap fénypontja – legalábbis nekem -, a Dunlop Trophy!

Végre sikerült egy épkézlábat rajtolnom, és végig meccseltük az egész versenyt a második helyért Bezzegh Istvánnal és Cserf? Ferenccel, ahol el?ször én el?ztem meg az R1-es Yamahás Bezzegh Istvánt, majd engem el?zött meg a 600-as Suzukival Cserf? Ferenc, aki el?tt már megint Adorján Tamás volt a nyer?. De ketté osztották a mez?nyt: a 600-asok külön voltak értékelve az 1000-esekt?l, és el?ttem már megint a Ducatis Egedi Sándor zsebelhette be a nagy kategória gy?zelmi kupáját.

Legközelebb megpróbálok visszavágni, és megnyerni a versenyt a Hondámmal!