Balázs gy?zelemmel zárt

A kellemes ?szi id? a motorsport minden szerelmését kicsalogatta az idei évad záró rendezvényére. Több versenysorazat helyszíne volt a Hungaroring október 8-án. Az Oldtimeresek, a Dunlop Trophy, a GSXR Klub Kupa és a Magyar Köztársaság Kupa résztvev?i adtak randevút egymásnak.

Én a Köztársaság Kupában voltam érdekelt. Sérülés miatt kénytelen voltam kihagyni a harmadik fordulót, de így is volt tétje számomra ennek a versenynek. Három pont hátránnyal tanyáztam Vida Tibi mögött a harmadik helyen, tehát jó szereplés esetén volt esélyem el?re lépni.

Jól indult a nap, mert mindkét id?mér?t megnyertem. A reggeli „jeges” futamon egy biztonsági 1.58-al iratkoztam be, a másodikon 1.55.4-et mentem.

A rajt el?tt néhány pálya felett tornyosuló felh? okozott kis izgalmat, de megúsztuk szárazon. Jól kaptam el a rajtot, stabil 1.55-ös köröket motorozva végig az élen haladtam. Végül 16 másodperc el?nnyel végeztem az els? helyen Magda Attila és Sárkány Dezs? el?tt.

A kupasorozat Open kategóriájában így sikerült megszereznem az összetett második helyet, mellyel elégedett vagyok, hiszen két superbike is indult a mez?nyben.
Ezzel sajnos véget ért a 2006-os motoros évad.

A tervezgetés, a 2007- es év nem könny? el?készít? munkái következnek ezután. Az el?z? évek tapasztalataiból tanulva, nem akarok késedelembe kerülni, szeretném hamarosan megkezdeni jöv? évi felkészülésemet.