Els? soros a Team Toth a Sachsenringen

Az id?járás egész nap kegyes volt a csapatokhoz és nem kellett megszakítani a munkát es? miatt. Imi és csapata a reggeli szabadedzésen a motor beállításainak finomításán dolgoztak, és munkájuk az id?mér?n meghozta gyümölcsét. Imi a Német Nagydíj holnapi rajtján, mely 14.00-kor lesz, a 19. helyr?l indulhat. Imi a tegnapi legjobbjához képest több, mint 1,2 másodpercet javított és elégedett a mai nappal.

Tóth Imre#45: 19. rajthely, 1’28’680.

‘Úgy sikerült jó körid?t mennem, hogy megint rögtön ráéreztem a pálya ritmusára. Persze megpróbáltam én is szélárnyékot keresni, de mindenki felült el?ttem vagy kiment a boxba. Igazából jobb is lehetett volna, de csak egy jó köröm volt. Az utolsó körben is javítottam volna még, de pont egy-két másodperccel el?ttem estek el ketten és akkora porfelh? volt, hogy el kellett vennem a gázt, mert nem láttam semmit. A csapat kiváló munkát végzett, örülök nagyon.’

Roberto Locatelli és csapata is sokat dolgoztak tegnap óta, hogy kezelhet?bbé tegyék erre a pályára a gépet. A munka végeredménye, hogy Loca az els? sorból indul, a negyed-literesek holnapi versenyén, 11 órai kezdettel.

Roberto Locatelli#15: 4. rajthely,1’25’256.

‘A szerel?im és mindenki nagyon jó munkát végzett. Jó lett a futóm?ven, a végsebességem, az egyéb beállításaim és a versenygumim is király. Nagyon boldog vagyok ezzel a negyedik hellyel. Holnap a futamon nehéz lesz felérni a dobogóra, mert még mögöttem is van két, három versenyz?, akik majd nagyon ott akarnak lenni a végelszámolásnál. Most megpróbálok pozitívan gondolni a holnapra és összeszedni minden tudásomat, hogy minél el?rébb végezzek.’