Hirdetés
Kezdőoldal Sporthírek sporthirek-motogp Frissített Moto2 és 125 nevezési lista: Faubelnek nincs motorja

Frissített Moto2 és 125 nevezési lista: Faubelnek nincs motorja

Hirdetés

A Nemzetközi Motorsport Szövetség nemrég közreadott, frissített nevezési listájában azokat a csapatokat böngészhetjük végig, amelyek érvényes indulási joggal rendelkeznek.

A szerz?dtetett pilóták között azonban sehol sem találjuk régi ismer?sünket, Hector Faubelt, akit a thai Honda Moto2-alakulata, a PTU SAG (a neveket még szokni kell) gyakorlatilag lecserélt a szintén spanyol Bernat Martinezre. Az nem t?nik túl valószín? forgatókönyvnek, hogy Faubel talál magának másik csapatot, hiszen a kártyák le vannak osztva a Moto2-ben és a 125-ben egyaránt.

Hector Faubel összetéveszthetetlen mosolyát úgy t?nik, hiányolnunk kell idén

1-es rajtszámot egyik kisebb kategóriában sem kap senki, hiszen a címvéd?k nem lesznek jelen az ‘osztályharcban’. Egyetlen magyar indulónk van, a jó öreg Talmácsi Gábor, mindjárt #2-esként a sorban. Sok-sok egykori játszópajtással fut össze idén is Talma, és reméljük, szép versenyekkel ajándékoz meg minket. És persze: minél jobb eredményekkel!


Entry List 125cc


#5 Alexis Masbou FRA Ongetta Team Aprilia
#7 Efren Vazquez ESP Bainet Derbi Derbi
#11 Sandro Cortese GER Avant Intact Ajo Motorsport Derbi
#12 Esteve Rabat ESP Blusens-STX Aprilia
#14 Johann Zarco FRA WTR San Marino Team Aprilia
#23 Alberto Moncayo ESP Andalucia Cajasol Aprilia
#26 Adrian Martin ESP Aeroport de Castello – Ajo Aprilia
#32 Lorenzo Savadori ITA Matteoni C.P. Racing Aprilia
#35 Randy Krummenacher SUI Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia
#38 Bradley Smith GBR Bancaja Aspar Team Aprilia
#39 Luis Salom ESP Lambretta Reparto Corse Lambretta
#40 Nicolas Terol ESP Bancaja Aspar Team Aprilia
#44 Pol Espargaro ESP Bainet Derbi Derbi
#50. Sturia Fagerhaug NOR Air Asia – Sepang Int. Circuit Aprilia
#53 Jasper Iwema NED CBC Corse Aprilia
#63 Muhammad Zulfahmi MAL Air Asia – Sepang Int. Circuit Aprilia
#69 Louis Rossi FRA CBC Corse Aprilia
#71 Tomoyoshi Koyama JPN Racing Team Germany Aprilia
#72 Marco Ravaioli ITA Lambretta Reparto Corse Lambretta
#78 Marcel Schrotter GER Interwetten Honda 125 Honda
#80 Quentin Jacquet FRA Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia
#84 Jakub Kornfeil CZE Racing Team Germany Aprilia
#87 Luca Marconi ITA Ongetta Team Aprilia
#93 Marc Marquez ESP Red Bull Ajo Motorsport Derbi
#94 Jonas Folger GER Ongetta Team Aprilia
#99. Danny Webb GBR Andalucia Cajasol Aprilia


Entry List Moto2

#2 Gabor Talmacsi HUN Fimmco Speed up Speed Up
#3 Simone Corsi ITA JiR Moto2 TSR
#4 Stefan Bradl GER Viessmann Kiefer Racing Suter
#5 Joan Olive ESP Jack&Jones by A.Banderas Promoharris
#6 Alex Debon ESP Aeroport de Castello – Ajo FTR
#8 Anthony West AUS MZ Racing Team MZ-Re Honda
#9 Kenny Noyes USA Jack&Jones by A.Banderas Promoharris
#10 Fonsi Nieto ESP G22 Holidaygym Moriwaki
#12 Thomas Luthi SUI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki
#14 Ratthapark Wilairot THA Thai Honda PTT SAG Bimota
#15 Alex de Angelis RSM Scot Racing Team Scot
#16 Jules Cluzel FRA Forward Racing Suter
#17 Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing RSV
#21 Vladimir Leonov RUS Vector Kiefer Racing Suter
#24 Toni Elias ESP Gresini Racing Moto2 Moriwaki
#25 Alex Baldolini ITA Caretta Technology Race Dept I.C.P
#27 Vincent Lonbois BEL Marc VDS Racing Team Suter
#29 Andrea Iannone ITA Fimmco Speed up Speed Up
#35 Raffaele De Rosa ITA Tech 3 Racing Tech 3
#39 Robertino Pietri VEN Italtrans S.T.R Suter
#40 Sergio Gadea ESP Pons Racing Pons Kalex
#41 Arne Tode GER Racing Team Germany Suter
#44 Roberto Rolfo ITA Italtrans S.T.R Suter
#45 Scott Redding GBR Marc VDS Racing Team Suter
#48 Shoya Tomizawa JPN Technomag-CIP Suter
#52 Lukas Pesek CZE Matteoni C.P. Racing Moriwaki
#53 Valentin Debise FRA WTR San Marino Team ADV
#59 Niccolo Canepa ITA Scot Racing Team Scot
#60 Julian Simon ESP Mapfre Aspar Team RSV
#61 Vladimir Ivanov UKR Gresini Racing Moto2 Moriwaki
#63 Mike di Meglio FRA Mapfre Aspar Team RSV
#68 Yonny Hernandez COL Blusens STX BQR-Moto2
#71 Claudio Corti ITA Forward Racing Suter
#72 Yuki Takahashi JPN Tech 3 Racing Tech 3
#75 Mattia Pasini ITA JiR Moto2 TSR
#76 Bernat Martinez ESP Maquinza-SAG Team Bimota
#77 Dominique Aegerter SUI Technomag-CIP Suter
#80 Axel Pons ESP Pons Racing Pons Kalex
#88. Yannick Guerra ESP G22 Holidaygym Moriwaki
#95 Mashel Al Naimi QAT Blusens STX BQR-M