Gyorsasági motoros EB, május 28-29.

Superstockban is Honda motorral versenyz? pilóta volt a leggyorsabb Andrea Zappa személyében, aki 1:59,221-es legjobb körid?t produkált.

Ezután jött a 250 GP futam, ahol nekünk nem volt versenyz?nk. A 16 körös versenyt a spanyol Apriliás Alvaro Molina nyerte a Hondával versenyz? Holland Patrick Lakerveld és az Osztrák szintén Apriliás Yves Polzer el?tt. A legjobb körid?t is Molina követte el 1:54,840-nel.

Az EB futamok után következett a világbajnoki ranggal büszkélked? Oldalkocsis (Sidecar) futam, ahol szintén nem volt érdekeltségünk.

A sokáig vezet? Reeves testvérpárt megel?z? Steve Webster és Paul Woodhead páros a hétvége leggyorsabb köre után (1:54,137) kiállni kényszerültek az utas, Woodhead rosszulléte miatt. A nagy melegben a srác nem bírta a tempót és nyomott egy format :/C-t, a ment?knek kellett újraindítani a winchesterét, de most komolyan, pont el?ttem esett össze.

Woodheadet Webster locsolja éppen egy kis friss vízzel.

A végs? sorrend a Tim Reeves-Tristan Reeves, Mike Roscher-Adolf Hanni, Martin van Gils-Tonnie van Gils páros lett. Mindannyian LCR Suzukival versenyeztek.

Végül, de nem utolsó sorban jött a MAMS utánpótlás verseny, ahol szintén Adorján Tamás nyert. A 600-as kategóriában második lett Kalivoda Imre, a harmadik pedig Vajzer Attila.

A leggyorsabb körid? ebben a futamban a Pro-Motorsportos Egedi Sanyié lett 2:00,548-cal.

A következ? verseny IDM futam lesz most hétvégén, június 3-5-én a Pannónia Ringen, ahová szintén ne gyertek el! Most is alig voltak a pálya szélén szurkolók, komolyan ez már nekem kellemetlen!