Indul a gyorsaságis szezon

Április els? hétvégéjén rendezik a Gyorsasági Magyar Bajnokság nyitó fordulóját a Hungaroringen, ahol Juhász Dávid a Team Suzuki versenyz?je is rajthoz áll. A tehetséges fiatal versenyz? idén új kategóriában a Superstock 1000-ben veszi fel a harcot ellenfeleivel.

A h?vös tavasznak köszönhet?en nem volt sok lehet?sége Dávidnak, hogy tesztelje új motorját. Mindössze két alkalma volt, hogy összeszokjon a Suzuki GSX-R 1000-sel, bár a körülmények ekkor sem voltak ideálisnak, hiszen a h?mérséklet alig érte el a 10 fokot. Ennek ellenére nagyon bíztatók az eredmények! Dávid téli felkészülésének köszönhet?en remek fizikai állapotban van, így jól tudja kamatoztatni a Suzuki GSX-R Európa Kupában megszerzett tapasztalatait.

Könnyedén megszokta azt a plusz 30 lóer?t, amivel az 1000 gép er?sebb a tavalyi 750-nél. Dávidnak nagyon tetszik az új motor, és alig várja már, hogy végre élesben is kipróbálhassa. A teszteken elért remek körid?ket, és Dávid elszántságát látva Szabó Attila, a Team Suzuki csapatf?nöke, mindenképp dobogóra várja a csapat ifjú tehetségét. Reméljük, minél többen látogatnak ki s Hungaroringre április 4-5.-én, ahol garantáltan izgalmas versenyeken szurkolhatunk hazai kedvenceinknek.

Forrás: Team Suzuki