Man TT: Bitter Sanyi 29. a Stock versenyen

Bitti huszonkilencedikként ért célba a TT-n a Stock osztályban, ami nagyon nagy eredmény ezen a versenyen. A magyar sportoló így számol be a futamról: ‘A világ legveszélyesebb versenyén 2009. június 9-én sikerült megvalósítanom életem egyik legnagyobb álmát, a top 30-ban végezni a Superstock versenyen.’

’29. lettem de, a versenytáv felénél volt, amikor 21. helyen álltam. Tankolás után azonban megcsúsztam egy nagyon gyors helyen, ezért nem forszíroztam már annyira a tempót. Tudtam, hogy jó eredmény várható az els? két kör alapján. Ráadásul az utolsó repül?körömben, ami még gyorsabb lehetett volna, elestek el?ttem egy hatodik-teligázas helyen, ahol le kellett lassítanom 30 mph/h-ra és ezzel legalább 15 másodpercet vesztettem. Minden köröm meghaladta a 120mph-s átlagsebességet. Versenyteljesítményemet életemben el?ször nem csak célbaérkez? medállal, hanem egy bronz replika szoborral is honorálják a rendez?k. Ez nagyon nagy dolog, ezzel nagy elismerést vívtam ki magamnak itt a szigeten. Boldogan várom a díjkiosztót és a pénteki utolsó versenyünket. Az eredményben óriási szerepe volt Végh Janának, Rosivall Ágostonnak és Lakatos Gyulának. Köszi mindenkinek, aki segített és köszönöm a rengeteg szurkolást!’

Köszönjük a bejelentkezést, Sanyi és gratulálunk! (A kommenteket a versenyz? kérésére nem engedélyezzük ehhez a cikkhez, köszönjük a megértéseteket.)