Pedrosa Acosta gymkhana – videó

A srác, aki teljesítményével felborzolta az idei Moto3 sorozat hétköznapjait nem a semmiből lépett elő. A 16 éves versenyző KTM-el debütált a világbajnokság legkisebb kategóriájában, ahol már az első versenyén behúzta a második helyet. Majd lendületből három győzelemmel folytatta a menetelést, mindezt úgy, hogy soha nem rajtolt a 8. pozíciónál jobb helyről. El lehet képzelni mi történik majd ha az elő sorból indulhat.

A fiatal spanyol versenyző Le Mans-ban szembesült az első igaz problémájával, ahol az eső lett a legnagyobb ellenfele. Elesett, de felkelt és a 21. helyről felküzdötte magát a 8 helyre.

&

Néhány nappal ezelőtt megjelent egy videó a 14 éves Acostáról, aki zárt gymkhana pályán motorozik szupersport 600-as motorral. A videó is megerősítette bennünk a tényt, hogy új zseni közelít a csúcs felé.

Nyitókép: twitter.com prtscreen