Tóth Imre Brnóban

Szombat

Reggel Imi nagyon er?sen kezdett, 4., majd 15. volt több körön keresztül. Majd egy hosszabb box-kiállás miatt lecsúszott a 28. helyre. Miután visszament a pályára, bejött 19.-nek, majd az utolsó körben miután leintették, visszaesett a 22. helyre. Az id?mér?n sajnos nem sikerült hoznia a pénteki idejét, pontosabban hozta, csak nem javította meg. Pénteken 2.11.339, szombaton 2.11.340 volt a körid?, ami mai 24., összesített 25. helyre lett elég. Imi az utolsó körében 1 mp-vel jobbat ment volna, az els? 2 pályaszakaszon ‘6-ra volt az élen állótól, de Simon feltartotta a bolyukat, elrontva még 3 versenyz? utolsó körét. Imi nem csügged, várja a holnapot, hiszen tudja, hogy ennél sokkal többre képes. A motor rendben van és reméljük holnap is megbízható lesz a piros-fehér-zöld paripa.

Vasárnap

Imi már a warm upon nagyon er?s teljesítményt hozott, és ez a lendület a futamra sem hagyott alább. Jól elrajtolt, ám a helyezkedésnél Terol feltartotta, így az els? körben csak egy hellyel el?rébb, 24.-nek fordult. Ezután egyenletes, er?s tempót diktált és körr?l-körre jött fel a 17. helyig. Két körrel a vége el?tt De Rosa és Terol is bement neki, de a sokkal er?sebb Derbi ellenére Imi nem hagyta magát és visszael?zte Terolt.

Így 18.-ként végzett, ami miatt egy kicsit csalódott, mert minden áron pontot szeretett volna szerezni. Nagyon örült a rengeteg magyar szurkolónak és köszöni Mindenkinek, aki kilátogatott és szurkolt! A futam végén Imi is megállt gumit füstölni piros-fehér-zöld motorjával, aminek nagyon örült a magyar szektor. Nagyon szép volt az él? zászló is!!! Akinek esetleg nem jutott a Team Toth Hungary által szétosztott 1000 sapkából és pólóból, az nézze a honlapunkat, ahol folyamatosan kisorsolunk ilyen, vagy értékesebb ereklyéket.